Stolar, stålrör

Stolar, stålrör
Stolar, stålrör
Stolar, stålrör
Stolar, stålrör
Stolar, stålrör
Stolar, stålrör

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 4 st., 50/60-tal, sits och ryggbricka av vit plast. beställning av förkromade stålrör, stapelbara, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, repor och märken på plast, repor och smärre märken på förkromade ytor

762017

2020-04-17