Stolar, stålrör
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOLAR, 4 st., 50/60-tal, sits och ryggbricka av vit plast. beställning av förkromade stålrör, stapelbara, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, repor och märken på plast, repor och smärre märken på förkromade ytor
762017
2020-04-17