Sèvres fat

Sèvres fat
Sèvres fat
Sèvres fat
Sèvres fat
Sèvres fat
Sèvres fat
Sèvres fat
Sèvres fat
Sèvres fat
Sèvres fat
Sèvres fat
Sèvres fat

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SÈVRES (4) fat, 1800-talets mitt, tysk-romersk krona med monogram, porslin, diameter ca 24 cm

En med spricka, smäre slitage

762026

2020-04-17