Ljusstake brons

Ljusstake brons
Ljusstake brons
Ljusstake brons
Ljusstake brons
Ljusstake brons
Ljusstake brons
Ljusstake brons
Ljusstake brons
Ljusstake brons
Ljusstake brons

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LJUSSTAKE, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, dekor av kvinnohuvuden, höjd ca 26,5 cm

Zustandsbeschreibung

Sned

762049

2020-04-15