Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKE, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, dekor av kvinnohuvuden, höjd ca 26,5 cm
Zustandsbeschreibung
Sned
762049
2020-04-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner