Skrindan fåtöljer

Skrindan fåtöljer
Skrindan fåtöljer
Skrindan fåtöljer
Skrindan fåtöljer
Skrindan fåtöljer
Skrindan fåtöljer
Skrindan fåtöljer
Skrindan fåtöljer
Skrindan fåtöljer
Skrindan fåtöljer
Skrindan fåtöljer
Skrindan fåtöljer

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, "Skrindan", fåtöljer, 1 par, formgivna 1963, vitmålade, lösa sitt- och ryggkuddar, sitthöjd ca 38 cm

Smärre slitage, repor, omklädda, originaltyget kvar på karmarna

762059

2020-04-18