Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, teak, 1960-tal, svartmålad skiva samt benställning, höjd ca 92, 170x45,5 cm, nyckel medföljer

Senare bemålning, slitage

762070

2020-04-18