Gusten Widerbäck oljemålning

Gusten Widerbäck oljemålning
Gusten Widerbäck oljemålning
Gusten Widerbäck oljemålning
Gusten Widerbäck oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970): Upplandsslätten, signerad C Widerbäck, olja på pannå, 37x45 cm

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

762089

2020-04-18