Theo Tobiasse färglitografi

Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "Moi et la Sulamite", figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad 95/175, bildmått ca 50 x 65 cm

Bladet något gulnat

762091

2020-04-20