Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "Moi et la Sulamite", figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad 95/175, bildmått ca 50 x 65 cm
Bladet något gulnat
762091
2020-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här