James Coignard litografi

James Coignard litografi
James Coignard litografi

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, litografi, signerad och numrerad J Coignard 53/75, bladmått ca 71x50 cm

Ej examinerad ur ram

762097

2020-04-19