Vitrinskåp England
2020-04-16
762101
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, England, 2-delat, mahognyfanér, invändig belysning, höjd ca 190, 150x40 cm
Repor, märken, fläckar