Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets mitt, klädd i grönt tyg, knapphäftad, sitthöjd ca 40 cm

Hål i tyget, slitage, inpressad stoppning i ryggen

762107

2020-04-18