Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
VÅG, 1900-talets mitt, hölje i trä, höjd ca 42 samt 50x29 cm
Möjligen ej komplett, funktionen garanteras ej, påklistrad skylt, rester av etiketter, slitage
762120
2020-04-18