Billmark färglitografier

Billmark färglitografier
Billmark färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CJ BILLMARK (1804-1870): "Yttre borggården"/ "Mynttorget", ca 1860-65, Lemercier, färglitografi med akvarell, vardera 25,5x36 cm

762125

2020-04-16