Samling silver 6 delar
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SAMLING SILVER, 6 delar, rysk samt svenska stämplar, 1900-tal, olika modeller och utförande, bestående av gaffel strösked, såssked, sked samt 2 st lappskedar, vikt ca 280 g
Någon del med gravyr.
762130
2020-04-25