Samling silver 6 delar

Samling silver 6 delar
Samling silver 6 delar
Samling silver 6 delar
Samling silver 6 delar
Samling silver 6 delar
Samling silver 6 delar
Samling silver 6 delar
Samling silver 6 delar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMLING SILVER, 6 delar, rysk samt svenska stämplar, 1900-tal, olika modeller och utförande, bestående av gaffel strösked, såssked, sked samt 2 st lappskedar, vikt ca 280 g

Någon del med gravyr.

762130

2020-04-25