Eskil Nordell oljemålning
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ESKIL NORDELL (1921-2001): Fruktodlingen, signerad Nordell, olja på pannå, 28x43 cm
Svensk konst del 1
ur en privatsamling
Kuntoraportti
762133
Päivämäärä:
2020-04-18