Eskil Nordell oljemålning

Eskil Nordell oljemålning
Eskil Nordell oljemålning
Eskil Nordell oljemålning
Eskil Nordell oljemålning
Eskil Nordell oljemålning
Eskil Nordell oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ESKIL NORDELL (1921-2001): Fruktodlingen, signerad Nordell, olja på pannå, 28x43 cm

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

Kuntoraportti

762133

Päivämäärä:

2020-04-18