C G HALLBERG "Chippendale"

C G HALLBERG
C G HALLBERG
C G HALLBERG
C G HALLBERG
C G HALLBERG
C G HALLBERG

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

C G HALLBERG, 12 bordsskedar "Hallbergs Chippendale", silver, 1940/50-tal, vikt 390 gram.

Bruksslitage.

762142

2020-04-25