Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
C G HALLBERG, 12 bordsskedar "Hallbergs Chippendale", silver, 1940/50-tal, vikt 390 gram.
Bruksslitage.
762142
2020-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här