C G HALLBERG, "Chippendale"

C G HALLBERG,
C G HALLBERG,
C G HALLBERG,
C G HALLBERG,
C G HALLBERG,
C G HALLBERG,

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

C G HALLBERG, 12 bordsskedar + 3 knivar, "Hallbergs Chippendale", 1920-50-tal, vikt 674 gram (knivarnas blad med rostfritt).

Bruksslitage.

762146

2020-04-25