Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
C G HALLBERG, 12 bordsskedar + 3 knivar, "Hallbergs Chippendale", 1920-50-tal, vikt 674 gram (knivarnas blad med rostfritt).
Bruksslitage.
762146
2020-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här