Matgafflar "Engelsk snäck"

Matgafflar
Matgafflar
Matgafflar
Matgafflar
Matgafflar
Matgafflar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICK, 10 matgafflar, silver, "Engelsk snäck", 1850/60-tal, vikt 760 g

Bruksslitage.

762148

2020-04-25