Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, empire, 1800-talets första hälft, möjligen Ryssland, brons, höjd ca 27,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

762155

2020-04-18