Klubbat för:
3 000 SEK
5 000 SEK
LJUSSTAKAR, empire, 1800-talets första hälft, möjligen Ryssland, brons, höjd ca 27,5 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
762155
2020-04-18