Kudde

Kudde
Kudde
Kudde
Kudde
Kudde
Kudde

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

KUDDE, Agedina, Skåne, 1800-tal, röllakan, 50x100 cm

Litteratur. J P Willborg

Hål, slitage

762156

2020-04-19