Ryno Friberg oljemålning

Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RYNO FRIBERG (1920-2018): Blomsterstillen, signerad och daterad Ryno 1985, olja på duk, ca 46x33 cm

Svensk konst del 1 ur en privatsamling

762161

2020-04-18