Anshelm Schultzberg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): Landskap vid Rämen (Dalarna), signerad och daterad Schultzberg Vid Rämen 1899, olja på duk, 51,5x73 cm

762168

2020-05-10