Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): Landskap vid Rämen (Dalarna), signerad och daterad Schultzberg Vid Rämen 1899, olja på duk, 51,5x73 cm
762168
2020-05-10