Gunnar Zilo oljemålning
Valmis
2020-05-10
762169
| Korkein tarjous | 5 400 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
GUNNAR ZILO (1885-1958): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Zilo -37, olja på duk, 70x53 cm