Tantalus

Tantalus
Tantalus
Tantalus
Tantalus
Tantalus
Tantalus

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TANTALUS, 1900-talets början, för 3 flaskor, ek,detaljer i metall, höjd ca 33, längd 44 cm

Locken saknas bruks och åldersrelaterat slitage

762174

2020-04-18