LENNART RODHE: Abstrakt komposition

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Abstrakt komposition, monogramsignerad, olja på duk, 30x24 cm

762202

2020-05-10