Arkivskåp 1960-tal

Arkivskåp 1960-tal
Arkivskåp 1960-tal
Arkivskåp 1960-tal
Arkivskåp 1960-tal
Arkivskåp 1960-tal
Arkivskåp 1960-tal
Arkivskåp 1960-tal
Arkivskåp 1960-tal
Arkivskåp 1960-tal
Arkivskåp 1960-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

ARKIVSKÅP, 1960-tal, fanérat i teak, höjd ca 75, 114x40 cm

Smärre märken o ytskador, nyckel saknas

762208

2020-04-15