Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHRISTIAN DIOR, handväska, 1990-tal, monogramcanvas, detaljer i mörkblått skinn, längd ca 28, 20x14 cm, dustbag medföljer
Minimalt slitage
762217
2020-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här