Sven Erik Jansson svandamm

Sven Erik Jansson svandamm
Sven Erik Jansson svandamm
Sven Erik Jansson svandamm
Sven Erik Jansson svandamm

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SVEN ERIK JANSSON, Svandammen vid Långbro sjukhus, Stockholm, signerad och daterad 1953, olja på pannå, ca 54x65 cm

762218

2020-04-18