Spegel sengustaviansk
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SPEGEL, 1800-talets början, svensk empire, förgylld och bemålad, dekor i pastellage, etikettmärkt Clas Eric Reding Carlskrona (verksam 1808-18), ca 109x47 cm
Kuntoraportti
Renoverad kompletterad, delvis senare bronsering, sprickor
762239
Päivämäärä:
2020-04-16