Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR, 1900-tal, märkt Medaille D´or, Paris, stomme i marmor samt detaljer i mässing, höjd ca 47, bredd ca 18 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
762243
2020-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här