Bordsur 1900-tal

Bordsur 1900-tal
Bordsur 1900-tal
Bordsur 1900-tal
Bordsur 1900-tal
Bordsur 1900-tal
Bordsur 1900-tal
Bordsur 1900-tal
Bordsur 1900-tal
Bordsur 1900-tal
Bordsur 1900-tal
Bordsur 1900-tal
Bordsur 1900-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, 1900-tal, märkt Medaille D´or, Paris, stomme i marmor samt detaljer i mässing, höjd ca 47, bredd ca 18 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

762243

2020-04-18