Armbandsur Certina Automatic NewArt
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARMBANDSUR, Certina, NewArt, herrur, 1970-tal, doublé, automatic, datumvisare, kvadratisk urtavla ca 30x30 mm, waterproof, refnr 5805 199, 7081290, armband i doublé, ej original
Armband med slitage på doublé, repa på glas, smärre slitage, fungerar vid inlämning, SAV garanterar inte funktionen
762250
2020-04-18