Armbandsur Certina Automatic NewArt

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMBANDSUR, Certina, NewArt, herrur, 1970-tal, doublé, automatic, datumvisare, kvadratisk urtavla ca 30x30 mm, waterproof, refnr 5805 199, 7081290, armband i doublé, ej original

Armband med slitage på doublé, repa på glas, smärre slitage, fungerar vid inlämning, SAV garanterar inte funktionen

762250

2020-04-18