kakformar koppar 18/1900-tal

kakformar koppar 18/1900-tal
kakformar koppar 18/1900-tal
kakformar koppar 18/1900-tal
kakformar koppar 18/1900-tal
kakformar koppar 18/1900-tal
kakformar koppar 18/1900-tal
kakformar koppar 18/1900-tal
kakformar koppar 18/1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

KAKFORMAR, 11 st, koppar, 18/1900-tal, olika former, längder ca 7-31 cm

Bucklor, slitage

762252

2020-04-20