Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
LALIQUE, Lockask, "Dahlia", Frankrike, 1900-talets andra hälft, glas, lock med reliefdekor av blomma, signerad Lalique France, höjd ca 7, diameter 11 cm
762255
2020-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här