Lockask Dahlia Lalique

Lockask Dahlia Lalique
Lockask Dahlia Lalique
Lockask Dahlia Lalique
Lockask Dahlia Lalique
Lockask Dahlia Lalique
Lockask Dahlia Lalique

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

LALIQUE, Lockask, "Dahlia", Frankrike, 1900-talets andra hälft, glas, lock med reliefdekor av blomma, signerad Lalique France, höjd ca 7, diameter 11 cm

762255

2020-04-20