Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MATTA, dubbelvävd, Sverige, 1950-60-tal, ca 186x126 cm.
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
762275
2020-04-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner