Matta dubbelvävd

Matta dubbelvävd
Matta dubbelvävd
Matta dubbelvävd
Matta dubbelvävd

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MATTA, dubbelvävd, Sverige, 1950-60-tal, ca 186x126 cm.

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

762275

2020-04-15