Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Max Ernst (1891-1976): "Entre Chiens et Loups", färgetsning och akvatint, blyertssignerad och numr. 80/100, Edition Georges Visat, Paris, 1974, bildmått: ca 44x36 cm
762283
2020-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här