Max Ernst färgetsning

Max Ernst färgetsning
Max Ernst färgetsning
Max Ernst färgetsning
Max Ernst färgetsning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 500 SEK

Max Ernst (1891-1976): "Entre Chiens et Loups", färgetsning och akvatint, blyertssignerad och numr. 80/100, Edition Georges Visat, Paris, 1974, bildmått: ca 44x36 cm

762283

2020-04-18