Bajonetter

Bajonetter
Bajonetter
Bajonetter
Bajonetter
Bajonetter
Bajonetter
Bajonetter
Bajonetter
Bajonetter
Bajonetter
Bajonetter
Bajonetter
Bajonetter
Bajonetter
Bajonetter
Bajonetter
Bajonetter
Bajonetter
Bajonetter
Bajonetter

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BAJONETTER, 3 st, 1 st Weyersberg Kirschbaum & Co Solingen med balja, 1 st m/1907, Wilkinson med balja, samt 1 bajonett med otydliga stämplar, totala längder ca 54-61 cm

Slitage, märken

762285

2020-04-20