Sandro Chia etsning

Sandro Chia etsning
Sandro Chia etsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SANDRO CHIA (född 1946): "When a boy", etsning, signerad-86 och numrerad 9/70, 40x55 cm, oramad

762290

2020-04-17