P W Cedergren oljemålning

P W Cedergren oljemålning
P W Cedergren oljemålning
P W Cedergren oljemålning
P W Cedergren oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896): strandmotiv, signerad P V Cedergren, olja på pannå, ca 23 x 31 cm

762291

2020-04-15