ANNA GARDELL-ERICSON

ANNA GARDELL-ERICSON
ANNA GARDELL-ERICSON
ANNA GARDELL-ERICSON
ANNA GARDELL-ERICSON
ANNA GARDELL-ERICSON
ANNA GARDELL-ERICSON
ANNA GARDELL-ERICSON
ANNA GARDELL-ERICSON

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANNA GARDELL-ERICSON (1853-1939): Smålandsstugan, Slottskogen Göteborg, signerad och daterad Anna Gardell-Ericson Smålandsstugan d. 5te Mars 1902, gouache, 28x22 cm

762301

2020-05-10