Lis Zwick

Lis Zwick
Lis Zwick
Lis Zwick
Lis Zwick
Lis Zwick
Lis Zwick
Lis Zwick
Lis Zwick

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LIS ZWICK (född 1942), komposition "Clown", signerad samt daterad 1979, emalj pjå plåt, ca 40x40 cm

762309

2020-04-22