Böhlmarks, bordslampa

Böhlmarks, bordslampa
Böhlmarks, bordslampa
Böhlmarks, bordslampa
Böhlmarks, bordslampa
Böhlmarks, bordslampa
Böhlmarks, bordslampa
Böhlmarks, bordslampa
Böhlmarks, bordslampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖHLMARKS, bordslampa, Stockholm 1940-tal, fot i metall, vit tyg skärm, höjd 70 cm

visst slitage

762314

2020-04-16