Skulptur trä

Skulptur trä
Skulptur trä
Skulptur trä
Skulptur trä
Skulptur trä
Skulptur trä
Skulptur trä
Skulptur trä

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 200 SEK

SKULPTUR, trä, 1900-talets andra hälft, troligen dem.republiken Kongo, höjd 38 cm, längd 40 cm

Skador, ranglig, sprickor

762315

2020-04-19