Birgitta Liljebladh oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BIRGITTA LILJEBLADH (född 1924): "Sovande pojke", signerad och daterad Birgitta Liljebladh -63, olja på duk, ca 61x68 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

762316

2020-04-15