Cigarettskrin silver

Cigarettskrin silver
Cigarettskrin silver
Cigarettskrin silver
Cigarettskrin silver
Cigarettskrin silver
Cigarettskrin silver
Cigarettskrin silver
Cigarettskrin silver
Cigarettskrin silver
Cigarettskrin silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CIGARETTSKRIN, 2 st., sterlingsilver, 1900-talets mitt, invändigt klädda med trä, längd ca 12-13 cm

Smärre slitage

762321

2020-04-18