SOPHIE LOUISE WACHTMEISTER: Hamnmotiv

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

SOPHIE LOUISE WACHTMEISTER (1886-1974): Hamnmotiv, monogramsignerad och daterad SLW-er -42, olja på duk, ca 100x86 cm

smärre slitage

762334

2020-05-10