Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
SOPHIE LOUISE WACHTMEISTER (1886-1974): Hamnmotiv, monogramsignerad och daterad SLW-er -42, olja på duk, ca 100x86 cm
smärre slitage
762334
2020-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här