Figurin parian

Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN i form av kvinna med kruka vid brun, 1800/1900-tal, höjd ca 33 cm

Etrt kantnagg på sockeln, smärre slitage

762335

2020-04-20