Nils Jakob Blommér Porträtt signerat 1840

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

NILS JAKOB OLSSON BLOMMÉR (1816-1853): Porträtt av Hedda Gustafva Malm, gift Ölmqvist (1792-1854), signerad och daterad Blommér px. 1840, olja på duk, 22 x 18 cm

Kuntoraportti

Smärre färgbortfall

762339

Päivämäärä:

2020-04-22