Nils Jakob Blommér Porträtt signerat 1840
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
NILS JAKOB OLSSON BLOMMÉR (1816-1853): Porträtt av Hedda Gustafva Malm, gift Ölmqvist (1792-1854), signerad och daterad Blommér px. 1840, olja på duk, 22 x 18 cm
Kuntoraportti
Smärre färgbortfall
762339
Päivämäärä:
2020-04-22